
All-in-One ASUS Vivo AiO A34, A3402WVAK-WPC1020, 23.8-inch,FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, Intel® RPL-R Core™ 3 Processor 100U 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.7 GHz, 6 Cores), 8GB DDR5 SO-DIMM,256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD,Built-in array
Specificatii
- Cod produs
- A3402WVAK-WPC1020
- Stare
- Nou
- Categorie
- All in one PC
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 3.209,47 RON
- Rezolutie
- FHD
- RAM
- 8 GB
- Viteza retea
- Gigabit
- Interfata
- HDMI
- Culoare
- white
- Tip RAM
- DDR5
- Frecventa CPU
- 1.2 GHz
- Diagonala
- 21.22"
- Greutate
- 05.40 kg
- Garantie
- 2 years warranty
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One ASUS Vivo AiO A34, A3402WVAK-WPC1020, 23.8-inch,FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, Intel® RPL-R Core™ 3 Processor 100U 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.7 GHz, 6 Cores), 8GB DDR5 SO-DIMM,256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD,Built-in array
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One ASUS Vivo AiO A34, A3402WVAK-WPC1020, 23.8-inch,FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, Intel® RPL-R Core™ 3 Processor 100U 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.7 GHz, 6 Cores), 8GB DDR5 SO-DIMM,256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD,Built-in array — All-in-One ASUS Vivo AiO A34, A3402WVAK-WPC1020, 23.8-inch,FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, Intel® RPL-R Core™ 3 Processor 100U 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.7 GHz, 6 Cores), 8GB DDR5 SO-DIMM,256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD,Built-in array microphone, Built-in speakers, SonicMaster,720p HD camera,1x DC-in, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI in 1.4, 1x HDMI out 1.4, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A,1x Kensington lock, 1x 3.5mm combo audio jack, 1x USB 2.0 Type- A,53.9 x 42.3 x 1.5 ~ 16.5 cm (21.22"" x 16.65"" x 0.59"" ~ 6.50""), 05.40 kg (11.90 lbs), BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security, McAfee LiveSafe™ 30-day trial, Kensington Security Slot™(7x 3mm), White, Wired white keyboard (USB), Wired optical mouse (USB), 2 years warranty
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711387718933 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Rezolutie | FHD |
| RAM | 8 GB |
| Viteza retea | Gigabit |
| Interfata | HDMI |
| Culoare | white |
| Tip RAM | DDR5 |
| Frecventa CPU | 1.2 GHz |
| Diagonala | 21.22" |
| Greutate | 05.40 kg |
| Garantie | 2 years warranty |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




