
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5
Specificatii
- Cod produs
- F0HQ008YRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (8 buc)
- Pret
- 3.689,42 RON
- RAM
- 16 GB
- Diagonala
- 27"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- blue
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Viteza retea
- 10Gbps
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 7.1 kg
- Frecventa CPU
- 4.75 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5 — All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-4800, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.2
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 90W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, White, English (UK), USB Calliope Mouse, White, 3Wx2, HARMAN, 5.0MP, Cloud Grey, greutate 7.1 kg, dimensiuni 611.72 x 192 x 473.16 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS / WEEE / REACH
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273238644 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | AIO CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Diagonala | 27" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | blue |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 7.1 kg |
| Frecventa CPU | 4.75 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




