
Desktop Gaming Lenovo Legion T5 30IAS10 , Intel® Core™ Ultra 5 225F, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 22MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, RAM 2x 8GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB
Specificatii
- Cod produs
- 90YA004XRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 7.421,26 RON
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Greutate
- 15 kg
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 2.5GbE
- RAM
- 64 GB
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Gaming Lenovo Legion T5 30IAS10 , Intel® Core™ Ultra 5 225F, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 22MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, RAM 2x 8GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Gaming Lenovo Legion T5 30IAS10 , Intel® Core™ Ultra 5 225F, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 22MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, RAM 2x 8GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB — Desktop Gaming Lenovo Legion T5 30IAS10 , Intel® Core™ Ultra 5 225F, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 22MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, RAM 2x 8GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB DDR5-6400, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , 2.5GbE RTL8125BG, Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x power connector; 3x audio out (5.1 channel); Top Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 500W 85%, Firmware TPM 2.0 integrated in chipset, None, None, No speakers, None, Eclipse Black, greutate 15 kg, dimensiuni 211 x 490.4 x 414 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198158972819 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP GAMING |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Greutate | 15 kg |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| RAM | 64 GB |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




