
Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280
Specificatii
- Cod produs
- 91B2003GRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 3.979,46 RON
- RAM
- 32 GB
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- grey
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Greutate
- 18 kg
- Viteza retea
- 2.5GbE
- Frecventa CPU
- 5.2 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 — Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , 2.5GbE (RJ-45), Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4b; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Front: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 150W 92%, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, None, None, No speakers, None, Luna Grey, greutate 1.8 kg, dimensiuni 191 x 195 x 42.7mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273238514 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | grey |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Greutate | 18 kg |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| Frecventa CPU | 5.2 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




