
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Tiny, , Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card
Specificatii
- Cod produs
- 13B9001MRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 3.131,52 RON
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 1.13 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Tiny, , Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Tiny, , Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: No card — Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Tiny, , Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black, Weight Around 1.13 kg , Dimensions Tiny only (without rubber feet) | 179 x 182.9 x 34.5 mm (7.05 x 7.2 x 1.36 inches); Tiny only (with rubber feet) | 179 x 182.9 x 36.5 mm (7.05 x 7.2 x 1.44 inches)
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN)
Alte detalii
- Video
- Integrated Intel® Graphics
- Optic
- None
- Card reader
- No card readerIntegrated 100/1000M
- WLAN
- Realtek® Wi-Fi® 7 RTL8922AE, 802.11be 2x2
- Bluethooth
- BT5.4
- Rear Ports
- 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On; 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4b; 1x Ethernet (GbE RJ-45); 1x Power connector; Front Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
- Source
- 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1
- Camera
- None
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198158725767 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 1.13 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




