
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 , Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, Video: Intel® Arc™ A310 LP 4GB GDDR6, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader
Specificatii
- Cod produs
- 13DM001MRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (63 buc)
- Pret
- 5.018,73 RON
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 4.62 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 , Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, Video: Intel® Arc™ A310 LP 4GB GDDR6, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 , Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, Video: Intel® Arc™ A310 LP 4GB GDDR6, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader — Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 , Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Raven Black, Weight 4.62 kg, Dimensions 92.5 x 291.7 x 339.5 mm
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in
Alte detalii
- Video
- Intel® Arc™ A310 LP 4GB GDDR6
- Optic
- None
- Card reader
- 3-in-1 Card Reader, Integrated 100/1000M
- WLAN
- Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2
- Bluethooth
- BT5.3
- Rear Ports
- 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On; 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4; 1x Ethernet (RJ-45); 1x line-out (3.5mm); Front Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microphone (3.5mm)
- Source
- 260W 90%, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 1Wx1
- Camera
- None
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272238966 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 4.62 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



