
Nou
KIT CAMERA IP BULLET 4MP SI PANOU FOTOVOLTAIC 4G
Cod: DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 4MMCamere IP
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | KIT-URI |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Apertura | F1.28 |
| Distanta focala | 4mm |
| Brand | HIKVISION |
| PIR | Da, la 12m |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Metoda control bitrate | CBR/VBR |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Stocare eMMC pana la 8GB + Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 256GB |
| Comunicare audio | Microfon si difuzor incorporate |
| Format compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1.42kg |
| Dimensiuni (WxHxD) | 213.7 mm Ć 292.4 mm Ć 188.7 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare, sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP, logare ilegala, HDD plis, eroare HDD |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 30m |
| Rotire verticala (TILT) | -45° ~ 45° |
| Unghi de vizualizare | Orizontal 79°, Vertical 43°, Diagonal 93° |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | ā„ 52 dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | B/W: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Panou fotovoltaic | Da |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| Descriere | Kit camera IP bullet 4MP, IR 30m, lentila fixa 4mm, IP67. microfon si difuzor incorporate, suporta comunicarea 4G (LTE-TDD/LTE-FDD/TD-SCDMA) transducer PIR+radar - detectie max. 12m + panou fotovoltaic + acumulator ternary lithium 51.46 Wh |
Specificatii principale
- Megapixeli
- 4 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 4MP
- Greutate
- 1.42kg
783,28 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc ā 5 buc disponibile
Cantitate:
1
5 disponibileš
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
š
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
š”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
š³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere KIT CAMERA IP BULLET 4MP SI PANOU FOTOVOLTAIC 4G
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Kit camera IP bullet 4MP, IR 30m, lentila fixa 4mm, IP67. microfon si difuzor incorporate, suporta comunicarea 4G (LTE-TDD/LTE-FDD/TD-SCDMA) transducer PIR+radar - detectie max. 12m + panou fotovoltaic + acumulator ternary lithium 51.46 Wh
Specificatii
- Cod produs
- DS-2XS2T41G1-ID/4G/C05S07 4MM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 783,28 RON
- Megapixeli
- 4 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 4MP
- Greutate
- 1.42kg
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




