
Laptop Business Lenovo ThinkPad T16 Gen 4, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21QE0043RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 11.140,07 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Frecventa CPU
- 5.2 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 1.98 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad T16 Gen 4, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad T16 Gen 4, cu procesor Intel Core Ultra 7 255U, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro — Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (Intel); 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power; Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black; Weight Starting at 1.98 kg; Dimensions 359.7 x 250.8 x 11.8/18.14 (front/rear), 23.65 (maximum) mm; 14.16 x 9.87 x 0.46/0.71 (front/rear), 0.93 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in; 1Y Premier Support HB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Quectel EM061K-GL, 4G LTE CAT6, with Embedded eSIM
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 100W USB-C® Slim (3-pin)Battery Integrated 86Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198157858565 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Frecventa CPU | 5.2 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 1.98 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




