
Laptop Consumer Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AGP11 Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 445, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 83TF0020RM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 7.835,32 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Diagonala
- 16"
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 840M
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 1.77 kg
- Frecventa CPU
- 4.6 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AGP11 Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 445, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AGP11 Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 445, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro ā Laptop Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AGP11, 16" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, EyesafeĀ®, Dolby VisionĀ®, Flicker Free, DisplayHDR⢠True Black 1000, Glass, Touch, X-RiteĀ®, PureSight Pro, AMD Ryzen⢠AI 7 445 (6C / 12T, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3); Copilot+ PC; Integrated AMD Ryzen⢠AI, up to 50 TOPS, video Integrated AMD Radeon⢠840M Graphics, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8000; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIeĀ® 4.0x4 NVMeĀ®, no ODD, microSD Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby AtmosĀ®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with Privacy Shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-FiĀ® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort⢠1.4a; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort⢠2.1 UHBR10; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 70Wh, Backlit, English, Seashell, Greutate 1.77 kg, Dimensiuni 360 x 257 x 15.85 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533397 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Diagonala | 16" |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 840M |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 1.77 kg |
| Frecventa CPU | 4.6 GHz |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




