
Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 AIO (24 inches), Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0, Video: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card
Specificatii
- Cod produs
- 13AU0007RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 9.965,05 RON
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Viteza retea
- 10Gbps
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 8.04 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 AIO (24 inches), Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0, Video: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 AIO (24 inches), Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0, Video: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card — Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 AIO (24 inches), Intel® Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black, Weight 8.04 kg, Dimensions 539.6 x 333.45 x 224.10 mm / 539.6 x 264.91 x 455.94
Garantie
3-year, Onsite
Alte detalii
- Video
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6
- Optic
- None
- Card reader
- 3-in-1 Card Reader, Integrated 100/1000M
- WLAN
- Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2
- Bluethooth
- BT5.3, vPro®
- Rear Ports
- 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On; 1x HDMI® (HDMI in 1.4 / HDMI out 2.1 TMDS combo port); 1x DisplayPort™ 1.4a (HBR2); 1x Ethernet (RJ-45)
- Source
- 230W 92%, USB Traditional Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, 3Wx2
- Camera
- 5.0MP + IR Hybrid
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199271044148 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 8.04 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




