
All-in-One ASUS ExpertCenter P4, P440VAK-BPC058XA, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 16GB DDR5 SO-DIMM, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microphone, Built-in speakers, 1080p FHD camera, 1x
Specificatii
- Cod produs
- P440VAK-BPC058XA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 3.969,49 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Viteza retea
- Gigabit
- Interfata
- HDMI
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Frecventa CPU
- 1.2 GHz
- Garantie
- 2 years warranty
- Diagonala
- 21.30"
- Greutate
- 06.90 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One ASUS ExpertCenter P4, P440VAK-BPC058XA, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 16GB DDR5 SO-DIMM, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microphone, Built-in speakers, 1080p FHD camera, 1x
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One ASUS ExpertCenter P4, P440VAK-BPC058XA, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 16GB DDR5 SO-DIMM, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microphone, Built-in speakers, 1080p FHD camera, 1x — All-in-One ASUS ExpertCenter P4, P440VAK-BPC058XA, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 16GB DDR5 SO-DIMM, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microphone, Built-in speakers, 1080p FHD camera, 1x DC-in, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI out 1.4, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x Kensington lock, 1x 3.5mm combo audio jack, 1x USB 2.0 Type-A, 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 cm (21.30" x 16.38" x 0.67" ~ 8.27"), 06.90 kg (15.21 lbs), BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security, McAfee® 30 days free trial, Kensington Security Slot™(7x 3mm), Black, Wired black keyboard (USB), Wired optical mouse (USB), Windows 11 Pro Education, Some devices for academic use will automatically be updated to Windows 11 Pro Education with the Windows 11 Anniversary Update, 2 years warranty
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 199291095359 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Viteza retea | Gigabit |
| Interfata | HDMI |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Frecventa CPU | 1.2 GHz |
| Garantie | 2 years warranty |
| Diagonala | 21.30" |
| Greutate | 06.90 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




