
All-in-One HP ProOne440 G9 cu procesor Intel Core i5-14500T 14 Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), 512GB M.2 2280 PCle NVMe, video integrat Intel UHD Graphics, Free DOS, Black, 1yw
Specificatii
- Cod produs
- A54WHET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 5.276,63 RON
- RAM
- 16 GB
- Culoare
- black
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Megapixeli
- 5 MP
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 1.7 GHz
- Procesor
- Intel Core i5-14500T
- Greutate
- 7.77 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One HP ProOne440 G9 cu procesor Intel Core i5-14500T 14 Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), 512GB M.2 2280 PCle NVMe, video integrat Intel UHD Graphics, Free DOS, Black, 1yw
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One HP ProOne440 G9 cu procesor Intel Core i5-14500T 14 Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), 512GB M.2 2280 PCle NVMe, video integrat Intel UHD Graphics, Free DOS, Black, 1yw — All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare, Intel Core i5-14500T 14 Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x DP 1.4a/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 1 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), Adjustable Stand, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP, Sursa 120W, Black, greutate 7.77Kg, Free DOS, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 821844052433 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Culoare | black |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Megapixeli | 5 MP |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 1.7 GHz |
| Procesor | Intel Core i5-14500T |
| Greutate | 7.77 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




