
Dell Pro Micro (QCM1255), desktop micro chassis with TPM, 65W AC Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 8500GE processor (6 cores, up to 5.0 GHz), 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, No Additional Video Ports, No PCIe add-in card, MediaTek Wi-Fi
Specificatii
- Cod produs
- BTO511_QCM1255_EMEA_UBU
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (19 buc)
- Pret
- 4.597,30 RON
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Sistem operare
- Ubuntu
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 1.17 kg
- Procesor
- AMD Ryzen 5 8500GE
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Micro (QCM1255), desktop micro chassis with TPM, 65W AC Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 8500GE processor (6 cores, up to 5.0 GHz), 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, No Additional Video Ports, No PCIe add-in card, MediaTek Wi-Fi
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Micro (QCM1255), desktop micro chassis with TPM, 65W AC Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 8500GE processor (6 cores, up to 5.0 GHz), 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, No Additional Video Ports, No PCIe add-in card, MediaTek Wi-Fi — Dell Pro Micro (QCM1255), desktop micro chassis with TPM, 65W AC Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 8500GE processor (6 cores, up to 5.0 GHz), 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, No Additional Video Ports, No PCIe add-in card, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Dell Wired Mouse - MS116 - Black, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- minimum 1.17 kg, Ubuntu 24 .04 LTS, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm DC-in port
- Security-cable slot
- 1 x Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 4800 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030909155 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Sistem operare | Ubuntu |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 1.17 kg |
| Procesor | AMD Ryzen 5 8500GE |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




