
Desktop Dell PRO Tower QCT1250 360W, Intel U7-265, 32GB Ram, 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA RTX A400, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DLQCT125U73212A400WP
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 8.772,08 RON
- RAM
- 32 GB
- Format
- Tower
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Interfata
- HDMI 2.1
- Culoare
- Silver
- Numar porturi
- 1 porturi
- Conectivitate
- 802.11ax
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 4.34 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Desktop Dell PRO Tower QCT1250 360W, Intel U7-265, 32GB Ram, 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA RTX A400, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Dell PRO Tower QCT1250 360W, Intel U7-265, 32GB Ram, 1TB SSD, 2TB HDD, NVIDIA RTX A400, Windows 11 Pro — Desktop Dell PRO Tower QCT1250, Dell Pro Tower L6 chassis with 360W PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Silver) , Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 vPro(R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), NVIDIA RTX A400, 4 GB GDDR6, full height, 4 mDP, 32GB: 2 x 16GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 1TB SSD, Additional 3.5 inch, 2TB, 7200rpm, SATA, Hard Disk Drive, 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive, Chassis intrusion switch, Internal speaker, Optional Serial Por, CyberLink Media Essentials for Windows, Internal Antenna, Intel vPro Enterprise L, Optional HDMI 2.1 Port, Driver/APP for IRST, Intel(R) Wi- Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Driver, Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 4.34 kg (9.57 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower on ports
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2) port, for computers shipped with Intel 300 and Intel Core processors, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, for computers shipped with Intel Core Ultra processors, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port
- Power port
- 1 x power-cable connector
- Peripheral port
- 1 x legacy serial port (optional)
- Security-cable slot
- 1 x padlock ring, 1 x security cable slot (for a Kensington lock)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive or slimline optical drive
- PCIe
- 1 x full-height PCIe x16 slot, 2 x full-height PCIe x1 slots
- Memory slots
- 2 x UDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- Up to 4800 MT/s, Up to 6400 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Memory size per slot
- 8 GB, 16 GB, or 32 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1029259756 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Format | Tower |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Interfata | HDMI 2.1 |
| Culoare | Silver |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Conectivitate | 802.11ax |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 4.34 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




