
Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 17IAS10 , Intel® Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-4800; Two DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4
Specificatii
- Cod produs
- 91B1002ERM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (8 buc)
- Pret
- 3.817,69 RON
- RAM
- 32 GB
- Format
- Tower
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- HDMI
- Culoare
- grey
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- Greutate
- 72 kg
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 17IAS10 , Intel® Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-4800; Two DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 17IAS10 , Intel® Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-4800; Two DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 — Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 17IAS10 , Intel® Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-4800; Two DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.2
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x VGA; 1x Ethernet (RJ-45); 1x audio-out (3.5mm); 1x power connector; Front Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 310W 92%, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, None, None, No speakers, None, Cloud Grey, greutate 7.2 kg, dimensiuni 170 x 279 x 376 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- ErP Lot 3; RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273238453 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Format | Tower |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | HDMI |
| Culoare | grey |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Greutate | 72 kg |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




