
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere FlashStation FS3410 without Rack Kit | A
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
FlashStation FS3410 without Rack Kit | A ā FlashStation FS3410 without Rack Kit | ALL Flash SATA Storage / NAS Format: Rack 2U | compatible only with Synology SATA SSD, CPU Intel Xeon D-1541 64 bit 8-core 2.1(base)/2.7 (turbo) GHz, 16GB DDR4 ECC RDIMM (16GB x 2), 24 x Drive Bays 2.5" SATA/SAS, Maximum Internal Raw Capacity 184.32 TB (7.68 TB drive x 24), Over 240,000 iSCSI 4K random write IOPS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | SYNOLOGY |
| EAN | 4711174724796 |
| Garantie | 5 ani |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | 4K |
| Diagonala | 2.5" |
| Tip RAM | DDR4 |
| Format | rack |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




