
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere FlashStation FS6400
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
FlashStation FS6400 ā FlashStation FS6400 without Rack Kit | ALL Flash SATA Storage / NAS Format: Rack 2U | compatible with Synology SATA SSD, Dual Intel Xeon Silver 4110, 32GB DDR4 ECC RDIMM (16GB x 2), 24 x Drive Bays 2.5" SATA/SAS, Maximum Internal Raw Capacity 184.32 TB (7.68 TB drive x 24), Over 240,000 iSCSI 4K random write IOPS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | Synology |
| EAN | 4711174722730 |
| Garantie | 5 ani |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | 4K |
| Diagonala | 2.5" |
| Tip RAM | DDR4 |
| Format | rack |
| Culoare | Silver |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




