
All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 cu procesor AMD Ryzen 7 350 pana la 5.0GHz, 27", FHD, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Radeon 860M, FreeDos, Gri
Specificatii
- Cod produs
- F0JD0022RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 4.692,63 RON
- Culoare
- Gri
- RAM
- 16 GB
- Diagonala
- 27"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- GPU
- AMD Radeon 860M
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 7.1 kg
- Sistem operare
- FreeDOS
- Procesor
- AMD Ryzen 7 350
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 cu procesor AMD Ryzen 7 350 pana la 5.0GHz, 27", FHD, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Radeon 860M, FreeDos, Gri
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 cu procesor AMD Ryzen 7 350 pana la 5.0GHz, 27", FHD, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Radeon 860M, FreeDos, Gri ā All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen⢠AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Copilot+ PC; Integrated AMD Ryzen⢠AI, up to 50 TOPS, video Integrated AMD Radeon⢠860M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIeĀ® 4.0x4 NVMeĀ®, no ODD, no Card Reader, , No Onboard Ethernet, Wi-FiĀ® 6, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.3
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMIĀ®-in 1.4; 1x HDMIĀ®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-CĀ® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 90W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, Cloud Grey, English (UK), USB Calliope Mouse, Cloud Grey, 3Wx2, HARMAN, 5.0MP, Cloud Grey, greutate 7.1 kg, dimensiuni 611.72 x 192 x 473.16 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- ENERGY STARĀ® 9.0; ErP Lot 3/7; GREENGUARDĀ®; RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274865092 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | AIO CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | Gri |
| RAM | 16 GB |
| Diagonala | 27" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 7.1 kg |
| Sistem operare | FreeDOS |
| Procesor | AMD Ryzen 7 350 |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




