
All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 nits, Intel Core Ultra 7 155U 12-Core (2.1GHz, up to 4.8GHz, 12MB), video Integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek
Specificatii
- Cod produs
- BY6U3ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (93 buc)
- Pret
- 4.998,93 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Megapixeli
- 5 MP
- Frecventa CPU
- 2.1 GHz
- GPU
- Intel Iris Xe Graphics
- Greutate
- 5.37 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 nits, Intel Core Ultra 7 155U 12-Core (2.1GHz, up to 4.8GHz, 12MB), video Integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 nits, Intel Core Ultra 7 155U 12-Core (2.1GHz, up to 4.8GHz, 12MB), video Integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek ā All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 nits, Intel Core Ultra 7 155U 12-Core (2.1GHz, up to 4.8GHz, 12MB), video Integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek RTL8851BE Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 5Gbps/ 1x HDMI 1.4/ 1x RJ-45/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 2x USB Type-A 480Mbps/ 1x Headphone/microphone, sloturi: 1x M.2 2230/ 1x M.2 2280/ 1x SATA Storage, Fixed Stand, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Integrated Speaker, CamerÄ (pull-up) 5 MP, Sursa 90W, Iron Gray, greutate 5.37 Kg, Free DOS, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199642247482 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Megapixeli | 5 MP |
| Frecventa CPU | 2.1 GHz |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Greutate | 5.37 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




