
All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 +
Specificatii
- Cod produs
- BY6Y3ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (19 buc)
- Pret
- 7.693,87 RON
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Megapixeli
- 5 MP
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 1.5 GHz
- Greutate
- 6.3 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 +
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 + — All-in-One HP ProStudio 4 G1i 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) LBL Anti-Glare 250 nits, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4, porturi: 1x USB Type-C 20Gbps/ 1x USB Type-C 10Gbps (with DP Alt Mode)/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 2x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x HDMI in/ 1x HDMI out/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 2 M.2 2280 (1 M.2 2230 slot for WLAN and BT combo, 2 M.2 2280 slot for storage), Fixed Stand, HP 125 V2 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP + IR, Sursa 280W, Black& Silver, greutate 6.3Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw onsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199642598539 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Megapixeli | 5 MP |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 1.5 GHz |
| Greutate | 6.3 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




