
All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 AIO (27 inches) , Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel Graphics, Optic: None, Card
Specificatii
- Cod produs
- 13AMS01300
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 7.429,50 RON
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Stocare
- 512GB SSD
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 12.31 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 AIO (27 inches) , Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel Graphics, Optic: None, Card
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 AIO (27 inches) , Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel Graphics, Optic: None, Card β All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 AIO (27 inches) , Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black, Weight 12.31 kg, Dimensions 613.6 x 222.21 x 415.18-560.18 mm
Garantie
3- year, Onsite
Alte detalii
- Video
- Integrated Intel Graphics
- Optic
- None
- Card reader
- 3-in-1 Card Reader, Integrated 100/1000M
- WLAN
- Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2
- Bluethooth
- BT5.3, vPro
- Rear Ports
- 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On; 1x HDMI (HDMI in 1.4 / HDMI out 2.1 TMDS combo port); 1x DisplayPort 1.4a (HBR2); 1x Ethernet (RJ-45)
- Source
- 180W 90%, EOS Wireless Keyboard, Black, English (EU), Wireless EOS Mouse, black, 5Wx2
- Camera
- 5.0MP + IR Hybrid
- OS
- Windows 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272740544 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Stocare | 512GB SSD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 12.31 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



