
All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5" UHD (3840x2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, SSD 1TB SSD
Specificatii
- Cod produs
- F0HX000FRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 11.532,93 RON
- Diagonala
- 31.5"
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- grey
- Stocare
- 1TB SSD
- Rezolutie
- UHD
- Greutate
- 85 kg
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Interfata
- Thunderbolt
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5" UHD (3840x2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, SSD 1TB SSD
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5" UHD (3840x2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, SSD 1TB SSD — All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5" UHD (3840x2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , None, Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x Thunderbolt™ 4; 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x power connector, 170W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, Euterpe Wireless Keyboard, Grey, English (UK), Ultraslim Wireless Mouse, Grey, 2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, Harman/kardon
- Camera
- 5.0MP + IR, Storm Grey, greutate 8.5 kg, dimensiuni 724.04 x 253.02 x 543.1 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Windows® 11 Home, Romanian / English
- Green Certifications
- ErP Lot 3/7; RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198156610607 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Diagonala | 31.5" |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | grey |
| Stocare | 1TB SSD |
| Rezolutie | UHD |
| Greutate | 85 kg |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Interfata | Thunderbolt |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




