
DELL PRO All-In-One QC24250, 24-inch Non-touch Panel, 35W CPU, FHD HDR Camera, 160W Bronze, WW, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 vPro(R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD,
Specificatii
- Cod produs
- BTO154_QC24250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 7.809,73 RON
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Stocare
- 512GB SSD
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Numar porturi
- 3 porturi
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 7.12 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DELL PRO All-In-One QC24250, 24-inch Non-touch Panel, 35W CPU, FHD HDR Camera, 160W Bronze, WW, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 vPro(R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD,
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DELL PRO All-In-One QC24250, 24-inch Non-touch Panel, 35W CPU, FHD HDR Camera, 160W Bronze, WW, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 vPro(R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, β DELL PRO All-In-One QC24250, 24-inch Non-touch Panel, 35W CPU, FHD HDR Camera, 160W Bronze, WW, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 vPro(R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), Integrated Graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD, Intel(R) Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Driver, Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum (Fixed stand): 7.12 kg, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service Warranty
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports with SmartPower On, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort++ 1.4a HBR3/HDCP 2.3 port, 1 x HDMI-out 2.1 TMDS 4k/HDCP 2.3 port, 1 x HDMI-in 1.4 FHD/HDCP 1.4 port
- Media-card reader
- 1 x SD-card 4.0 slot
- Power-adapter port
- 1 x power-cable connector
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (3 mm x 7 mm, T-Bar design)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive
- SATA
- NA. Memory slots: 2 x SoDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- up to 6400 MT/s
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494048202 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Stocare | 512GB SSD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Numar porturi | 3 porturi |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 7.12 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



