
Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 1500W, Intel U9-285K, 128GB Ram, 2TB SSD, 2 x 4TB HDD, NVIDIA RTX 5000 ADA, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DLFCT225187511281.P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 38.236,77 RON
- Format
- Tower
- Interfata
- USB 3.2
- Numar porturi
- 4 porturi
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Diagonala
- 3.5"
- Stocare
- 2TB SSD
- Frecventa CPU
- 3.2 GHz
- RAM
- 128 GB
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 1500W, Intel U9-285K, 128GB Ram, 2TB SSD, 2 x 4TB HDD, NVIDIA RTX 5000 ADA, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 1500W, Intel U9-285K, 128GB Ram, 2TB SSD, 2 x 4TB HDD, NVIDIA RTX 5000 ADA, Windows 11 Pro ā Dell Pro Max Tower T2 FCT2250, 1500W (80 Plus Platinum) PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+ , Intel Core Ultra 9 285K (36 MB cache, 24 cores, 24 threads, 3.2 GHz to 5.7 GHz, 125W), NVIDIA RTX 5000 ADA, 32 GB GDDR6, 4 DP, 128GB: 4 x 32 GB, DDR5, 4400 MT/s, non-ECC, 2TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready, 2 x 4 TB, 5400 RPM, 3.5- inch, SATA, HDD , 8x DVD+/-RW 9.5mm RAM ODD, 3.5" HDD/ODD Y type power cable for front access bay, No Internal Speaker, Intel vPro Enterprise, Premium CPU Air Cooler, Intel Rapid Storage Technology Driver, No Media Card Reader, Optional 5GbE LAN NIC, Intel(R) Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, Intel BE200 WLAN Driver, Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - Black
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps) Type-C port with PowerShare, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x Thunderbolt4 port, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps) Type-C port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 ports
- Media-card reader
- 1 x SD 7.0 Express-card slot (optional)
- Power-adapter port
- 1 x power-cable connector
- Security-cable slot
- 1 x Kensington security-cable slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 x M.2 2230/2280 slots for solid- state drive
- SATA
- 3 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive
- PCIe
- 1 x PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot, 1 x full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot, 1 x full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot, 1 x full- height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot
- Memory slots
- 4 x UDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 4400 MT/s : 2 DIMM-2R, 4800 MT/s : 2 DIMM-1R, 5600 MT/s : 1 DIMM-1R/2R
- Maximum memory configuration
- 128 GB
- Memory size per slot
- 8 GB, 16 GB, 32 GB, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1029137195 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Format | Tower |
| Interfata | USB 3.2 |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Diagonala | 3.5" |
| Stocare | 2TB SSD |
| Frecventa CPU | 3.2 GHz |
| RAM | 128 GB |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


