
Dell Pro Micro QCM1255, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 7 PRO 8700GE (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Internal Speaker, Internal WiFi Antenna, MediaTek
Specificatii
- Cod produs
- BTO509_QCM1255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 6.366,81 RON
- Conectivitate
- WiFi
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Stocare
- 512GB SSD
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Greutate
- 1.17 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Micro QCM1255, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 7 PRO 8700GE (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Internal Speaker, Internal WiFi Antenna, MediaTek
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Micro QCM1255, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 7 PRO 8700GE (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Internal Speaker, Internal WiFi Antenna, MediaTek — Dell Pro Micro QCM1255, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 7 PRO 8700GE (16 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.1GHz), 35W CPU, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, Internal Speaker, Internal WiFi Antenna, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card, internal antenna, Wireless Driver, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Dell Wired Mouse - MS116 - Black, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.17 kg (2.57 lbs), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) port
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm DC-in port
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (for Kensington locks), 1 x padlock ring
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots, Memory type DDR5, Memory speed 4800 MT/s, Maximum memory configuration 64 GB, Minimum memory configuration 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494056559 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Conectivitate | WiFi |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Stocare | 512GB SSD |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Greutate | 1.17 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




