
Dell Pro Tower (QCT1255), desktop tower chassis with TPM, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8600G processor (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive
Specificatii
- Cod produs
- BTO523_QCT1255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 5.133,44 RON
- Conectivitate
- WiFi
- Format
- Tower
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Stocare
- 512GB SSD
- Culoare
- Silver
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 4.35 kg
- Procesor
- AMD Ryzen 5 PRO
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell Pro Tower (QCT1255), desktop tower chassis with TPM, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8600G processor (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell Pro Tower (QCT1255), desktop tower chassis with TPM, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8600G processor (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive β Dell Pro Tower (QCT1255), desktop tower chassis with TPM, 180W Bronze PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Silver with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 8600G processor (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, No Optical Drive, No Wireless LAN Card, No Additional Video Ports, No PCIe add-in card, Dell Wired Mouse - MS116 - Black, Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- minimum 4.35 kg, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 - 30 Day Trial
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port
- Power port
- 1 x power-cable connector
- Security-cable slot
- 1 x padlock ring, 1 x Kensington security-cable slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive or slimline optical drive
- PCIe
- 1 x full-height PCIe x16 slot, 2 x full-height PCIe x1 slots
- Memory slots
- 2 x UDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- up to 4800 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030512721 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Conectivitate | WiFi |
| Format | Tower |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Stocare | 512GB SSD |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 4.35 kg |
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




