
Desktop Consumer Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R cu procesor Intel Core i5-210H pana la 4.80 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Integrated Graphics, Fara OS, Grey, 2 ani garantie
Specificatii
- Cod produs
- 91B2003FRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 3.240,07 RON
- RAM
- 16 GB
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- grey
- Tip RAM
- DDR5
- Greutate
- 18 kg
- Stocare
- 512GB SSD
- Frecventa CPU
- 4.80 GHz
- Viteza retea
- 2.5GbE
- Sistem operare
- fara OS
- Procesor
- Intel Core i5 210H
- Garantie
- 2 ani garantie
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Consumer Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R cu procesor Intel Core i5-210H pana la 4.80 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Integrated Graphics, Fara OS, Grey, 2 ani garantie
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Consumer Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R cu procesor Intel Core i5-210H pana la 4.80 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Integrated Graphics, Fara OS, Grey, 2 ani garantie ā Desktop Lenovo IdeaCentre Mini 01IRH10R , IntelĀ® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB Intel Smart Cache, video Integrated IntelĀ® Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 512GB SSD M.2 2280 PCIeĀ® 4.0x4 NVMeĀ®, no ODD, no Card Reader, , 2.5GbE (RJ-45), Wi-FiĀ® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-C® (Thunderbolt⢠4 / USB4® 40Gbps), with DisplayPort⢠1.4; 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort⢠1.4b; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Front: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 150W 92%, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, None, None, No speakers, None, Luna Grey, greutate 1.8 kg, dimensiuni 191 x 195 x 42.7mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273238484 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | grey |
| Tip RAM | DDR5 |
| Greutate | 18 kg |
| Stocare | 512GB SSD |
| Frecventa CPU | 4.80 GHz |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| Sistem operare | fara OS |
| Procesor | Intel Core i5 210H |
| Garantie | 2 ani garantie |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



