
Desktop Dell Slim ECS1250 180W, Intel U7-265, 16GB Ram, 1TB SSD, Intel(R) UHD Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DECS125U7161W11P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 5.527,32 RON
- RAM
- 16 GB
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- Procesor
- Intel Core i3 14100
- Greutate
- 3.49 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Desktop Dell Slim ECS1250 180W, Intel U7-265, 16GB Ram, 1TB SSD, Intel(R) UHD Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Dell Slim ECS1250 180W, Intel U7-265, 16GB Ram, 1TB SSD, Intel(R) UHD Graphics, Windows 11 Pro — Desktop Dell Slim ECS1250, 180W Chassis, Energy Star Label , Intel(R) Core(TM) Ultra 7-265 processor (20 Cores, 30MB Total Cache, 2.4GHz), Intel(R) UHD Graphics, 16GB, 1x16GB, DDR5, 5600MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No Optical Drive, 3.0 SD Card Reader, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, MT7920 Wireless Driver EDB, Dell Optical Mouse - MS116 (Black), Dell Wired Keyboard - KB216 - US International (QWERTY) - Black
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 3.49 kg (7.69 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- Front: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port
- Rear
- 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports
- Audio port
- 1 x global headset (headphone and microphone combo) jack, Video port(s) For computers shipped with an Intel Core Ultra 5 225 or Intel Core Ultra 7 265 processor: 1 x DisplayPort 1.4 (HBR3) port, For computers shipped with an Intel Core i3 14100, Intel Core i5 14400 or Intel Core i7 14700 processor: 1 x DisplayPort 1.4 (HBR2) port, 1 x HDMI 2.1 (TDMS) port
- Media-card reader
- 1 x SD-card slot (optional)
- Power-adapter port
- 1 x power-cable connector
- Peripheral port
- 1 x legacy serial port (optional)
- Security-cable slot
- Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive
- PCIe
- 1 x half-height PCIe x16 slot, 2 x half-height PCIe x1 slots
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494047212 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| Procesor | Intel Core i3 14100 |
| Greutate | 3.49 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



