
Desktop Gaming Lenovo Legion T7 34IAS10 , Intel® Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, RAM 2x 16GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM/CUDIMM slots, dual-channel capable; Up to 128GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2
Specificatii
- Cod produs
- 90Y6009TRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 17.660,02 RON
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- grey
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Greutate
- 18 kg
- Viteza retea
- 2.5GbE
- RAM
- 128 GB
- Frecventa CPU
- 5.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Gaming Lenovo Legion T7 34IAS10 , Intel® Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, RAM 2x 16GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM/CUDIMM slots, dual-channel capable; Up to 128GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Gaming Lenovo Legion T7 34IAS10 , Intel® Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, RAM 2x 16GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM/CUDIMM slots, dual-channel capable; Up to 128GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 — Desktop Gaming Lenovo Legion T7 34IAS10 , Intel® Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, RAM 2x 16GB UDIMM DDR5-5600; Four DDR5 UDIMM/CUDIMM slots, dual-channel capable; Up to 128GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , 2.5GbE RTL8125BG, Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x DisplayPort™ 1.4; 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x Power connector; 6x Audio connectors; Top Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 850W 90%, Firmware TPM 2.0 integrated in chipset, None, None, No speakers, None, Storm Grey, greutate 18 kg, dimensiuni 211 x 446 x 489.93 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- ErP Lot 3; RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273238866 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP GAMING |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | grey |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Greutate | 18 kg |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| RAM | 128 GB |
| Frecventa CPU | 5.7 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




