
Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 08AKP10 , AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD
Specificatii
- Cod produs
- 91D00010RM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (8 buc)
- Pret
- 3.385,57 RON
- RAM
- 32 GB
- Format
- Tower
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- grey
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Greutate
- 4.13 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 08AKP10 , AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 08AKP10 , AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD — Desktop Lenovo IdeaCentre Tower 08AKP10 , AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- Rear: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4a; 1x Ethernet (RJ-45); 1x audio-out (3.5mm); Front Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microphone (3.5mm), 260W 90%, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, None, None, No speakers, None, Cloud Grey, greutate 4.13 kg, dimensiuni 89 x 291.4 x 339.6 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS
- Green Certifications
- ErP Lot 3; RoHS compliant
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273238460 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP CONSUMER |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Format | Tower |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | grey |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Greutate | 4.13 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




