
Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal, Video: Integrated Intel® UHD Graphics 770, Optic: None, Card
Specificatii
- Cod produs
- 12TD002XRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (89 buc)
- Pret
- 4.681,37 RON
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Rezolutie
- UHD
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 5.2 GHz
- Greutate
- 125 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal, Video: Integrated Intel® UHD Graphics 770, Optic: None, Card
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal, Video: Integrated Intel® UHD Graphics 770, Optic: None, Card — Desktop Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Tiny, Intel® Core™ i7-14700T, 20C (8P + 12E) / 28T, Max Turbo up to 5.2GHz, P-core 1.3 / 5.0GHz, E-core 0.9 / 3.7GHz, 33MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal
Prezentare generala
- Culoare
- Black, Weight Around 1.25 kg, Dimensions 179 x 182.9 x 36.5 mm
Garantie
1- year, Onsite, 3Y Onsite upgrade from 1Y Onsite, 1Y Premier Support TC DT/AIO Mainstream/Halo WHB (CPN)
Alte detalii
- Video
- Integrated Intel® UHD Graphics 770
- Optic
- None
- Card reader
- No card reader, Integrated 100/1000M
- WLAN
- Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2
- Bluethooth
- BT5.3, vPro®
- Rear Ports
- 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DisplayPort™ 1.4a (HBR2, DSC), 1x Ethernet (RJ-45)
- Front Ports
- 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 5V@0.9A charging, 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging, 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
- Source
- 135W 89% Adapter, USB Traditional Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1
- Camera
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198154375836 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Rezolutie | UHD |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 5.2 GHz |
| Greutate | 125 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




