
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 SFF, Intel Core i3-14100, 4C (4P + 0E) / 8T, P-core 3.5 / 4.7GHz, 12MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel UHD Graphics 730, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader
Specificatii
- Cod produs
- 12XES01H00_16
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 3.864,44 RON
- Culoare
- black
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Stocare
- 512GB SSD
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Format
- SFF
- Procesor
- Intel Core i3 14100
- Interfata
- HDMI 2.1
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Greutate
- 42 kg
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 SFF, Intel Core i3-14100, 4C (4P + 0E) / 8T, P-core 3.5 / 4.7GHz, 12MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel UHD Graphics 730, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 SFF, Intel Core i3-14100, 4C (4P + 0E) / 8T, P-core 3.5 / 4.7GHz, 12MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel UHD Graphics 730, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader β Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 SFF, Intel Core i3-14100, 4C (4P + 0E) / 8T, P-core 3.5 / 4.7GHz, 12MB Intel Smart Cache, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black, Weight 4.2 kg, Dimensions 195 x 395 x 530 mm
Garantie
3-year, Onsite
Alte detalii
- Video
- Integrated Intel UHD Graphics 730
- Optic
- None
- Card reader
- 3-in-1 Card Reader, Integrated 100/1000M
- WLAN
- Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2
- Bluethooth
- BT5.3
- Rear Ports
- 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x VGA; 1x Ethernet (RJ-45); 1x line-out (3.5mm); Front Ports: 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microphone (3.5mm)
- Source
- 180W 85%, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 1Wx1
- Camera
- None
- OS
- Windows 11 Pro EDU
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 12XES01H00_16 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Culoare | black |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Stocare | 512GB SSD |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Format | SFF |
| Procesor | Intel Core i3 14100 |
| Interfata | HDMI 2.1 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Greutate | 42 kg |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




