
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DiskStation DS3622xs+
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DiskStation DS3622xs+ β DiskStation DS3622xs+ compatible with Synology SATA HDD/SSD ONLY | NAS / Storage Format: Tower / Desktop Suitable for: Large Scale Business | CPU Intel Xeon D-1531, 64-bit, 6 Core 2.2 GHz 2.2 (base) / 2.7 (turbo) GHz | 16 GB DDR4 ECC SO-DIMM, up to 48 GBRAM | 12 x 3.5"/2.5" SATA bays + 2x M.2 2280 NVMe SSD | Drive Bays up to 36 | 2 x RJ-45 1Gb LAN Port, 2 x RJ-45 10GbE LAN Port, 2 x USB 3.2, 2x eSATA port | 1x 8-lane x8 slot PCIe 3.0 Slot | RAID F1, Basic, JBOD, 0,1,5,6,10
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | Synology |
| EAN | 4711174724208 |
| Garantie | 5 ani |
| RAM | 16 GB |
| Format | Tower |
| Interfata | USB 3.2 |
| Tip RAM | DDR4 |
| Frecventa CPU | 2.2 GHz |
| Diagonala | 3.5" |
| Viteza retea | 10GbE |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




