
Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 7 268V, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Ubuntu Linux
Specificatii
- Cod produs
- BTO217_PB14250_EMEA_UBU
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 9.441,40 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Culoare
- GOLD
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 5 MP
- Greutate
- 150 kg
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Sistem operare
- Ubuntu
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 7 268V, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Ubuntu Linux
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 7 268V, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Ubuntu Linux β Laptop Dell Pro 14 Plus PB14250, 14", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, 5MP HDR + IR Cam, Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, 5G capable, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 268V vPro(R) (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel Arc graphics, 32 GB LPDDR5x onboard, 8533 MT/s, 512 GB SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card, Intel(R) BE201 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.50 kg, Ubuntu 24.04 LTS, Intel vPro Enterprise Technology Enabled, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: Not applicable
- USB ports
- 2 x Thunderbolt4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS, Power-adapter port Supported through USB-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot
- Memory slots
- Memory on Package
- Memory type
- LPDDR5x
- Memory speed
- 8533 MT/s
- Maximum memory configuration
- 32 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
- Memory configurations supported
- 16 GB LPDDR5x 8533 MT/s, 32 GB LPDDR5x 8533 MT/s
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030185376 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Culoare | GOLD |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 5 MP |
| Greutate | 150 kg |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Sistem operare | Ubuntu |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




