
Laptop Consumer ASUS Vivobook 15 X1502VA, cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- X1502VA-BQ487
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (31 buc)
- Pret
- 3.948,75 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Interfata
- USB 3.2
- Tip RAM
- DDR4
- Culoare
- blue
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Procesor
- Intel Core i7-13620H
- Greutate
- 1.70 kg
- Diagonala
- 14.16"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer ASUS Vivobook 15 X1502VA, cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer ASUS Vivobook 15 X1502VA, cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS — Laptop ASUS Vivobook 15, X1502VA-BQ487 , 15.6-inch, FHD (1920 x1080)16:9 aspect ratio, Intel® Core™ i7-13620H Processor 2.4 GHz (24MBCache,up to 4.9 GHz, 10 cores, 16 Threads), Intel® UHD Graphics, 1x DDR4SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4, DDR4 16GB, 1TB M.2 NVMe™ PCIe®4.0SSD, 60Hz refresh rate, 250nits, Anti-glare display, 720p HD camera;With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 +Bluetooth®5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OSversiondifferent.), I/O Ports:1x USB 2.0 Type-A (data speed up to480Mbps), 1xUSB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (dataspeed up to5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1xHDMI 1.4,1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in, SonicMaster, Built-inspeaker,Built-in microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key,Dimension:35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.16" x 9.15" x 0.78" ~0.78"), Weight:1.70 kg (3.75 lbs), US MIL-STD 810H military-gradestandard, Non-touchscreen, McAfee®, BIOS Booting User PasswordProtection, BIOS setup userpassword, Trusted Platform Module (FirmwareTPM), Plastic, Quiet Blue,No preinstalled OS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636042307 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Interfata | USB 3.2 |
| Tip RAM | DDR4 |
| Culoare | blue |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Procesor | Intel Core i7-13620H |
| Greutate | 1.70 kg |
| Diagonala | 14.16" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




