
Laptop Consumer Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IPH11, cu procesor Intel Core Ultra 7 355, 14'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 83TC003BRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 8.650,52 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Greutate
- 1.38 kg
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Interfata
- Thunderbolt
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IPH11, cu procesor Intel Core Ultra 7 355, 14'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IPH11, cu procesor Intel Core Ultra 7 355, 14'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro ā Laptop Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IPH11, 14" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, EyesafeĀ®, Dolby VisionĀ®, Flicker Free, DisplayHDR⢠True Black 1000, Glass, Touch, X-RiteĀ®, PureSight Pro, Intel Core⢠Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB IntelĀ® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 49 TOPS, video Integrated IntelĀ® Graphics, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIeĀ® 4.0x4 NVMeĀ®, no ODD, microSD Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby AtmosĀ®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with Privacy Shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-FiĀ® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 2x Thunderbolt⢠4, with USB PD 45-65W and DisplayPort⢠2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 70Wh, Backlit, English, Seashell, Greutate 1.38 kg, Dimensiuni 317 x 228 x 15.45 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533359 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Greutate | 1.38 kg |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Interfata | Thunderbolt |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


