
Laptop DELL PRO 14 Plus FHD+, Intel U7-268V, 32GB Ram, 512GB SSD, Integrated Intel Arc graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO217_PB14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (28 buc)
- Pret
- 9.586,33 RON
- RAM
- 32 GB
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Stocare
- 512GB SSD
- Megapixeli
- 5 MP
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 140 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop DELL PRO 14 Plus FHD+, Intel U7-268V, 32GB Ram, 512GB SSD, Integrated Intel Arc graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop DELL PRO 14 Plus FHD+, Intel U7-268V, 32GB Ram, 512GB SSD, Integrated Intel Arc graphics, Windows 11 Pro ā Laptop DELL PRO 14 Plus, 14", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti- Glare, 5MP+IR Cam, 5MP HDR + IR Camera with Presence Detection, FacialRecognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, Intel(R) Core(TM) Ultra 7268V vPro(R) (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), Intel(R) vPro(R)Enterprise Technology Enabled, Integrated Intel Arc graphics, 32 GB:LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard), 512 GB SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2,802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card, Intel(R) BE201 WLAN Driver, 65WAC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable,ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard,79-key
Dimensiuni si greutate
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm(12.34in.)
- Weight
- 1.40 kg (3.09 lb) , Clamshell 300 nits non-touch and300 nits touch: Front height: 19.5 mm (0.77 in)
- Width
- 224 mm (8.82 in.),Depth: 313.50 mm (12.34 in.)
- Weight
- 1.53 kg (3.37 lb), 2-in-1 300 nitstouch: Front height: 19.92 mm (0.78 in)
- Width
- 224 mm (8.82 in.),Depth: 313.50 mm (12.34 in.)
- Weight
- 1.55 kg (3.43 lb), Windows 11Pro, Copilot PC+ 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port Not applicable
- USB ports
- 2 xThunderbolt4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type- C/USB4/PowerDelivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1port
- Audio port
- 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1TMDS
- Media-card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Power-adapter port
- Supported through USB-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SIM-card slot
- Nano-SIM card slot (optional),Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot, 1x M.2 3052 for WWAN slot (optional), Clamshell 400 nits non-touch Frontheight: 19.78 mm (0.78 in.)
- Rear height
- 19.77 mm (0.78 in.)
- Maximumheight
- 19.95 mm (0.79 in)
- Rear height
- 19.98 mm(0.79 in)
- Maximum height
- 21.2 mm (0.83 in)
- Rear height
- 20.17 mm (0.79in)
- Maximum height
- 20.25 mm (0.80 in)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494045744 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Megapixeli | 5 MP |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 140 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



