
Laptop Dell Pro 14 Plus PB14250 14" FHD+, Intel U5-238V, 32GB Ram, 512GB SSD, Intel Arc graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO205_PB14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 6.763,13 RON
- RAM
- 32 GB
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Culoare
- GOLD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Stocare
- 512GB SSD
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Dell Pro 14 Plus PB14250 14" FHD+, Intel U5-238V, 32GB Ram, 512GB SSD, Intel Arc graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Dell Pro 14 Plus PB14250 14" FHD+, Intel U5-238V, 32GB Ram, 512GB SSD, Intel Arc graphics, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 14 Plus PB14250, 14", Non-Touch FHD+ display, 300 nits brightness, 45% NTSC color gamut, Anti-Glare panel, integrated FHD HDR + IR camera with facial recognition, TNR, camera shutter and microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, fingerprint reader with ControlVault 3+, Intel Core Ultra 5 238V vPro processor (40 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.7 GHz) with integrated Intel Arc graphics, 32 GB LPDDR5x memory, 8533 MT/s, onboard dual-channel, 512 GB TLC SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201 2x2 802.11be wireless adapter with Bluetooth 5.4, Intel BE201 WLAN driver, 3-cell 55 Wh battery with ExpressCharge and ExpressCharge Boost support, 65 W USB Type-C AC adapter, English International backlit Copilot key keyboard
Alte detalii
- External ports
- Network port: Not applicable
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type- C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media- card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Power-adapter port
- Supported through USB-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SIM-card slot
- Nano-SIM card slot (optional)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot, 1 x M.2 3052 slot for WWAN (optional), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030651187 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Culoare | GOLD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




