
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i5-13450HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- G615JM-RV014
- Stare
- Nou
- Categorie
- Console & jocuri
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 10.306,64 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Culoare
- gray
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Conectivitate
- 802.11be
- Diagonala
- 13.94"
- Greutate
- 2.65 kg
- Procesor
- Intel Core i5-13450HX
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i5-13450HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i5-13450HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, G615JM-RV014 , 16-inch, FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 13th Gen Intel® Core™ i5-13450HX Processor 2.4 GHz (20M Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores), Intel® UHD Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU, 165Hz, 2x DDR5 SO- DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 300nits, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello, Wi- Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), AI noise- canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp TechnologyBacklit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, With Copilot key, *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.65 Kg (5.84 lbs), BIOS Administrator Password and User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Eclipse Gray, No preinstalled OS, 3Y
Alte detalii
- Dimension
- 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94" x 10.55" x 0.90" ~ 1.21")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636023931 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Culoare | gray |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Conectivitate | 802.11be |
| Diagonala | 13.94" |
| Greutate | 2.65 kg |
| Procesor | Intel Core i5-13450HX |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




