
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i7-14650HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- G615JMR-S5050
- Stare
- Nou
- Categorie
- Console & jocuri
- Disponibilitate
- In stoc (11 buc)
- Pret
- 10.664,88 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Culoare
- gray
- Tip RAM
- DDR5
- Frecventa CPU
- 2.2 GHz
- Procesor
- Intel Core i7-14650HX
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Rezolutie
- UHD
- Sistem operare
- Windows 11
- Greutate
- 2.73 kg
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Diagonala
- 13.94"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i7-14650HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core i7-14650HX, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, G615JMR-S5050, 16-inch, 2.5K (2560 x1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, Rog Nebula Display, Intel® Core™ i7Processor 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24Threads), Intel® UHD Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU ,240Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0NVMe™ M.2 SSD, 500nits, Anti-glare display, 1080P FHD IR Camera forWindows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS v ersiondifferent.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Rescertification (for headphone), Smart Amp TechnologyBacklit C hicletKeyboard 4-Zone RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview)is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 inselect global markets. Timing of availability varies by device andmarket
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.73 Kg (6.02 lbs), BIOS Administrator Passwordand User Password Protection, Trusted Platform Module (Firmware TPM),Eclipse Gray, No preinstalled OS
Alte detalii
- Dimension
- 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94" x 10.55" x0.90" ~ 1.21")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636023948 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Culoare | gray |
| Tip RAM | DDR5 |
| Frecventa CPU | 2.2 GHz |
| Procesor | Intel Core i7-14650HX |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Rezolutie | UHD |
| Sistem operare | Windows 11 |
| Greutate | 2.73 kg |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diagonala | 13.94" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




