
Laptop Gaming ASUS ROG Zephyrus G14, cu procesor Ryzen AI 9 370, 14'' OLED, 64 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- GA403WW-QS080
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 20.961,79 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- 1080p
- Frecventa CPU
- 2.0 GHz
- Culoare
- gray
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Sistem operare
- Windows 11
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- Diagonala
- 12.24"
- Greutate
- 1.57 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming ASUS ROG Zephyrus G14, cu procesor Ryzen AI 9 370, 14'' OLED, 64 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming ASUS ROG Zephyrus G14, cu procesor Ryzen AI 9 370, 14'' OLED, 64 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, Fr OS — Laptop Gaming ASUS ROG Zephyrus G14, GA403WW-QS080, 14-inch, 3K (2880 x 1800)OLED 16:10 aspect ratio, Rog Nebula Display, AMD Ryzen™ AI 9 HX 370Processor 2.0GHz (36MB Cache, up to 5.1GHz, 12 cores, 24 Threads); AMDXDNA™ NPU up to 50TOPS, AMD Radeon™ Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 5080Laptop GPU, 120Hz, 1x M.2 PCIe, LPDDR5X 64GB, 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2SSD, 500 nits, Glossy display, 1080P FHD IR Camera for Windows Hello ,Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card(*Bluetooth® version may change with OS version different.), , AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone),Smart Amp TechnologyBacklit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, With Copilotkey,Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within thelatest update to Windows 11 in select global markets. Timing ofavailability varies by device and market
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.57 Kg (3.46 lbs),, BIOS Administrator Password and User Password Protection, PlutonSecurity Processor, Secured-core PC (Level 3), Eclipse Gray, Rog ImpactGaming Mouse, TYPE-C, 100W AC Adapter
Alte detalii
- Dimension
- 31.1 x 22.0 x 1.59~ 1.83 cm (12.24" x 8.66" x 0.63" ~ 0.72")
- Output
- 20V DC, 5A, 100W, Input:100~240V AC 50/60Hz universal, No preinstalled OS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711387935910 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | 1080p |
| Frecventa CPU | 2.0 GHz |
| Culoare | gray |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem operare | Windows 11 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diagonala | 12.24" |
| Greutate | 1.57 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




