
Laptop HP ProBook 4 G1a cu procesor AMD Ryzen 7 250 8 Core (3.3 GHz up to 5.1 GHz, 16MB)- 16 NPU TOPS, 14.0 inch WUXGA, 24GB DDR5, SSD 1TB PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(<40 TOPS), Pike Silver, 1yw
Specificatii
- Cod produs
- AD2F5ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 7.434,16 RON
- Frecventa CPU
- 3.3 GHz
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Megapixeli
- 5 MP
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Culoare
- Silver
- Procesor
- AMD Ryzen 7 250
- GPU
- AMD Radeon Graphics
- RAM
- 24 GB
- Greutate
- 1.4 kg
- Interfata
- Thunderbolt 4
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop HP ProBook 4 G1a cu procesor AMD Ryzen 7 250 8 Core (3.3 GHz up to 5.1 GHz, 16MB)- 16 NPU TOPS, 14.0 inch WUXGA, 24GB DDR5, SSD 1TB PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(<40 TOPS), Pike Silver, 1yw
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop HP ProBook 4 G1a cu procesor AMD Ryzen 7 250 8 Core (3.3 GHz up to 5.1 GHz, 16MB)- 16 NPU TOPS, 14.0 inch WUXGA, 24GB DDR5, SSD 1TB PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(<40 TOPS), Pike Silver, 1yw β Laptop HP ProBook 4 G1a, 14.0 inch WUXGA (1920x1200) LED Anti-Glare UWVA 300 nits Image Recognition, AMD Ryzen 7 250 8 Core (3.3 GHz up to 5.1 GHz, 16MB)- 16 NPU TOPS, video integrat AMD Radeon Graphics, RAM 24GB DDR5 5600Mhz (2x12GB), SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, doua difuzoare stereo integrate, Webcam 5MP+IR, LAN 10/100/1000, WLAN Mediatek RZ616 Wi-Fi 6E AIM-T, Bluetooth 5.3
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB Type-A 5Gbs(1x charging)/2x Thunderbolt 4 USB4 Type-C 10Gbs(Power Delivery 3.0, DP 1.4)/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ45/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB- C, Baterie 3 celule 56Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.4 Kg, Dimensiuni 31.86 x 22.43 x 1.09cm, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199251214349 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Frecventa CPU | 3.3 GHz |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Megapixeli | 5 MP |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Culoare | Silver |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 24 GB |
| Greutate | 1.4 kg |
| Interfata | Thunderbolt 4 |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




