
Laptop SMB HP 250R G9, cu procesor Intel Core i7-150U, 15.6'' TN, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- AD2Q1ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 6.369,93 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Tip RAM
- DDR4
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Interfata
- HDMI
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Culoare
- Silver
- Viteza retea
- 10Gbps
- Procesor
- Intel Core i7 150U
- Frecventa CPU
- 1.8 GHz
- Greutate
- 1.74 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB HP 250R G9, cu procesor Intel Core i7-150U, 15.6'' TN, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB HP 250R G9, cu procesor Intel Core i7-150U, 15.6'' TN, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS β Laptop HP 250R G9, 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel uslim 250 nits, Intel Core 7-150U 10-Core (1.8GHz, up to 5.4GHz, 12MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- 2x Type-A 5Gbps/ 1x Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DP 1.4) / 1x HDMI v1.4b/ 1x RJ-45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule 41Whr Long Life, Tastatura texturata cu touchpad Imagepad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.74 Kg, Dimensiuni 35.8 x 24.2 x 0.92 cm, Free DOS, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199642626874 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip RAM | DDR4 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Interfata | HDMI |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Culoare | Silver |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Procesor | Intel Core i7 150U |
| Frecventa CPU | 1.8 GHz |
| Greutate | 1.74 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



