
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL, cu procesor Intel Core 5 210H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 21US005TRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (76 buc)
- Pret
- 3.772,30 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- grey
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 1.7 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL, cu procesor Intel Core 5 210H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL, cu procesor Intel Core 5 210H, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS — Laptop ThinkBook 16 G9 IRL; 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Arctic Grey;Weight Starting at 1.7 kg; Dimensions 356 x 253.5 x 17.5 mm
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (USB 5Gbps); 1x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x SD card reader; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 48Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272977780 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | grey |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 1.7 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




