
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR ACUSENSE CU 8 CANALE, 8 X POE, 1 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR ACUSENSE CU 8 CANALE, 8 X POE, 1 X SATA, 1U β NVR AcuSense cu 8 canale, 8 porturi PoE, 12MP rezolutie max. inregistrare, recunoastere faciala, detectie miscare 2.0 si alte functii de analiza video inteligenta, 1 x SATA, 10 TB / HDD, 2 x USB 2.0, HDMI, VGA, banda 80 Mbps incoming, 80 Mbps outgoing, alimentare 48 VDC, 1.875 A, carcasa de plastic 1U
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Plastic |
| Numar canale | 8ch |
| Brand | HIKVISION |
| Porturi PoE | 8 |
| Dimensiuni | 285 mm Γ 210 mm Γ 48 mm |
| Alimentare | 48 VDC |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | 80 Mbps incoming, 80 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 12MP |
| Compresie | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Greutate | 1kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Recunoastere faciala, protectie perimetrala, detectie miscare 2.0, obiecte aruncate de pe cladire, ANPR, VCA |
| Numar porturi | 8 porturi |
| Interfata | HDMI |
| Megapixeli | 12 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 1kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

_20241120140211829817.jpg)


