
PROIECTOR EPSON EF-62B METALLIC BLACK, 700 Lumeni, Rezolutie: 4K PRO- UHD, Aspect ratio: 16:9, Contrast: 5.000.000:1, Refresh rate: 192 Hz - 240 Hz, Suport HDR, Dimensiuni ecran proiectie: 30'-150", Distanta proiectie:0.8-4m, Interfata: USB 2.0-A, USB 2.0 Tip B (numai pentru service), Jack plug out
Specificatii
- Cod produs
- V11HB73140
- Stare
- Nou
- Categorie
- Periferice diverse
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 3.920,98 RON
- Conectivitate
- Bluetooth
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- HDMI
- Greutate
- 1.6 kg
- Diagonala
- 150"
- Garantie
- 60 luni
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere PROIECTOR EPSON EF-62B METALLIC BLACK, 700 Lumeni, Rezolutie: 4K PRO- UHD, Aspect ratio: 16:9, Contrast: 5.000.000:1, Refresh rate: 192 Hz - 240 Hz, Suport HDR, Dimensiuni ecran proiectie: 30'-150", Distanta proiectie:0.8-4m, Interfata: USB 2.0-A, USB 2.0 Tip B (numai pentru service), Jack plug out
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
PROIECTOR EPSON EF-62B METALLIC BLACK, 700 Lumeni, Rezolutie: 4K PRO- UHD, Aspect ratio: 16:9, Contrast: 5.000.000:1, Refresh rate: 192 Hz - 240 Hz, Suport HDR, Dimensiuni ecran proiectie: 30'-150", Distanta proiectie:0.8-4m, Interfata: USB 2.0-A, USB 2.0 Tip B (numai pentru service), Jack plug out β PROIECTOR EPSON EF-62B METALLIC BLACK, 700 Lumeni
Prezentare generala
- Culoare
- Metallic Black
Dimensiuni si greutate
- Dimensiuni
- 199 x 190 x 75 mm, 1.6kg, Difuzor incorporat
Garantie
60 luni sau 12.000h.
Alte detalii
- Rezolutie
- 4K PRO- UHD
- Aspect ratio
- 16:9
- Contrast
- 5.000.000:1
- Refresh rate
- 192 Hz - 240 Hz, Suport HDR
- Dimensiuni ecran proiectie
- 30'-150", Distanta proiectie:0.8-4m
- Interfata
- USB 2.0-A, USB 2.0 Tip B (numai pentru service), Jack plug out, Bluetooth, HDMI ARC, LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac wireless
- Durata de viata sursa lumina
- 20.000h
- Montare
- Birou, podea
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | EPSON |
| EAN | 8715946741550 |
| Garantie | 60 luni |
| Categorie furnizor | PRJ CONSUMER |
| Cod TARIC | 85286980 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | HDMI |
| Greutate | 1.6 kg |
| Diagonala | 150" |
| Garantie | 60 luni |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




