
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor: 1/2.8" Progressive Scan CMOS, H.265 / H.264, sensing distance: Max. 5 m, microfn si difuzor incorporat, alarma la evenimente: AI-powered human shape detection, wi-fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, frecventa 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz, Built-in
Specificatii
- Cod produs
- HP3 PRO
- Stare
- Nou
- Categorie
- Retelistica
- Disponibilitate
- In stoc (6 buc)
- Pret
- 344,49 RON
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 28"
- Stocare
- 32GB EMMC
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor: 1/2.8" Progressive Scan CMOS, H.265 / H.264, sensing distance: Max. 5 m, microfn si difuzor incorporat, alarma la evenimente: AI-powered human shape detection, wi-fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, frecventa 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz, Built-in
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor: 1/2.8" Progressive Scan CMOS, H.265 / H.264, sensing distance: Max. 5 m, microfn si difuzor incorporat, alarma la evenimente: AI-powered human shape detection, wi-fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, frecventa 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz, Built-in β Sonerie smart 2K Ezviz HP3 PRO, lentila fixa: 2.3mm, senzor: 1/2.8" Progressive Scan CMOS, H.265 / H.264, sensing distance: Max. 5 m, microfn si difuzor incorporat, alarma la evenimente: AI-powered human shape detection, wi-fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, frecventa 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz, Built-in 32GB eMMC, IP65, baterie reincarcabila 5200 mAh, alimentare: 8-24VAC, type-C:5V(+-10%), panou solar putere maxima: 8.1V, 240mA, 1.2W, IP65, dimensiuni: 126 Γ 56 Γ 44 mm, greutate: 250g
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | EZVIZ |
| EAN | 318500219 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | SMART HOME |
| Cod TARIC | 85176920 |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 28" |
| Stocare | 32GB EMMC |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




