
Videoproiector Sony VPL-PHZ51, 3LCD laser WUXGA 1920* 1200, 16:10, zoom 1.6x, 4K 60P input support, dimensiune maxima imagine 300", 5.800 lumeni, contrast β:1, +/-30 degrees correction, Mini D-sub 15 pin, D-sub 9-pin, audio in/ out, 2* HDMI, RJ45, 10BASE-T / 100BASE-TX, Phono jack (Composite), USB
Specificatii
- Cod produs
- VPL-PHZ51
- Stare
- Nou
- Categorie
- Periferice diverse
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 14.186,63 RON
- Culoare
- Alb
- Rezolutie
- 4K
- Tip imprimanta
- laser
- Interfata
- HDMI
- Diagonala
- 300"
- Greutate
- 6.8 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Videoproiector Sony VPL-PHZ51, 3LCD laser WUXGA 1920* 1200, 16:10, zoom 1.6x, 4K 60P input support, dimensiune maxima imagine 300", 5.800 lumeni, contrast β:1, +/-30 degrees correction, Mini D-sub 15 pin, D-sub 9-pin, audio in/ out, 2* HDMI, RJ45, 10BASE-T / 100BASE-TX, Phono jack (Composite), USB
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Videoproiector Sony VPL-PHZ51, 3LCD laser WUXGA 1920* 1200, 16:10, zoom 1.6x, 4K 60P input support, dimensiune maxima imagine 300", 5.800 lumeni, contrast β:1, +/-30 degrees correction, Mini D-sub 15 pin, D-sub 9-pin, audio in/ out, 2* HDMI, RJ45, 10BASE-T / 100BASE-TX, Phono jack (Composite), USB β Videoproiector Sony VPL-PHZ51, 3LCD laser WUXGA 1920* 1200, 16:10, zoom 1.6x, 4K 60P input support, dimensiune maxima imagine 300", 5.800 lumeni, contrast β:1, +/-30 degrees correction, Mini D-sub 15 pin, D-sub 9-pin, audio in/ out, 2* HDMI, RJ45, 10BASE-T / 100BASE-TX, Phono jack (Composite), USB Type-A, boxa 16W, 32- 35 dB, 6.8 kg, telecomanda cu baterii incluse, dongle wireless optional HDMI+ USB type A, ambient light sensor, Auto Input Select, Auto Power On, culoare alb
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | SONY |
| EAN | 4548736142039 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | PRJ BUSINESS |
| Cod TARIC | 85286980 |
| Culoare | Alb |
| Rezolutie | 4K |
| Tip imprimanta | laser |
| Interfata | HDMI |
| Diagonala | 300" |
| Greutate | 6.8 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




