Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite | Altamag.ro
1/5
Nou
Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
Specificatii
Cod produs
TL-WA1201
Stare
Nou
Disponibilitate
In stoc (51 buc)
Pret
Frecventa CPU
2.4 GHz
Conectivitate
802.11b/g/n
Viteza retea
Gigabit
Pret cu TVA inclus
In stoc — 51 buc disponibile
Cantitate:
1
51 disponibile
🚚
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
šŸ”„
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
šŸ›”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
šŸ’³
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Caracteristici Port Retea 1x RJ-45 Viteza de transfer 10/100/1000 Mbps Standarde IEEE 802.11 802.11 a/b/g/n/ac Rata transfer 2.4 GHz: 300 Mbps5 GHz: 867 Mbps max. Frecventa 2.4, 5 GHz Dual Band Da Antena Extern Caracteristici Tehnice Alimentare DC 12V Dimensiuni 400 x 255 x 72 mm
Specificatii tehnice
  • Brand: TP-LINK
  • Garantie: 36 luni
De ce sa alegi Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
Livrare si plata
Garantie si retur
Specificatii principale
Specificatii tehnice Access Point TP-Link TL-WA1201-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabite
SpecificatieValoare
BrandTP-LINK
EAN6935364084035
Garantie36 luni
Categorie furnizorWLESS ACCESS POINT
Cod TARIC85176200
Descriere detaliataCaracteristici Port Retea 1x RJ-45 Viteza de transfer 10/100/1000 Mbps Standarde IEEE 802.11 802.11 a/b/g/n/ac Rata transfer 2.4 GHz: 300 Mbps5 GHz: 867 Mbps max. Frecventa 2.4, 5 GHz Dual Band Da Antena Extern Caracteristici Tehnice Alimentare DC 12V Dimensiuni 400 x 255 x 72 mm