
All-in-One ASUS ExpertCenter E3, E3402WVAK-BPC1040, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 8GB DDR5 SO-DIMM, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array
Specificatii
- Cod produs
- E3402WVAK-BPC1040
- Stare
- Nou
- Categorie
- All in one PC
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 3.085,76 RON
- Rezolutie
- FHD
- RAM
- 8 GB
- Culoare
- black
- Viteza retea
- Gigabit
- Interfata
- HDMI
- Tip RAM
- DDR5
- Frecventa CPU
- 1.2 GHz
- Diagonala
- 21.22"
- Greutate
- 05.40 kg
- Garantie
- 2 years warranty
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One ASUS ExpertCenter E3, E3402WVAK-BPC1040, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 8GB DDR5 SO-DIMM, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One ASUS ExpertCenter E3, E3402WVAK-BPC1040, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 8GB DDR5 SO-DIMM, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array — All-in-One ASUS ExpertCenter E3, E3402WVAK-BPC1040, 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores), 8GB DDR5 SO-DIMM, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, Built-in array microphone, Built-in speakers, SonicMaster, 720p HD camera, 1x DC-in, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI in 1.4, 1x HDMI out 1.4, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x Kensington lock, 1x 3.5mm combo audio jack, 1x USB 2.0 Type-A, 53.9 x 42.3 x 1.5 ~ 16.5 cm (21.22" x 16.65" x 0.59" ~ 6.50"), 05.40 kg (11.90 lbs), BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security, McAfee LiveSafe™ 30-day trial, Kensington Security Slot™(7x 3mm), Black, Wired black keyboard (USB), Wired optical mouse (USB), 2 years warranty
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711387846797 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Rezolutie | FHD |
| RAM | 8 GB |
| Culoare | black |
| Viteza retea | Gigabit |
| Interfata | HDMI |
| Tip RAM | DDR5 |
| Frecventa CPU | 1.2 GHz |
| Diagonala | 21.22" |
| Greutate | 05.40 kg |
| Garantie | 2 years warranty |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




